Regulatory stałotemperaturowe ACT 343 i 443 ProClick

Regulatory stałotemperaturowe ACT 343 i 443 ProClick to urządzenia, które wykorzystuje się w instalacjach celem utrzymania stałej temperatury wody za zaworem mieszającym. To zaawansowane technicznie sterowniki zintegrowane z siłownikami, dzięki czemu jedno kompaktowe urządzenie zastępuje osobny regulator i siłownik.

Zamknięcie tych urządzeń w zwartej, jednolitej obudowie zapewnia prawidłową współpracę sterownika i siłownika, a instalator nie musi stosować uciążliwego podłączenia sieciowego. Regulator ACT ProClick jest dostępny w dwóch wersjach. Każdy model może współpracować zarówno z zaworem trójdrogowym, jak i czterodrogowym.

Regulatory AFRISO najnowszej generacji mają kompaktowe wymiary i zajmują mniej miejsca na instalacji. Wbudowany system ProClick pomaga łatwo zamontować urządzenie w dwóch prostych krokach – bez używania narzędzi i dodatkowych elementów łączących. Produkty nie wymagają czynności konserwacyjnych, do ich poprawnej pracy nie potrzeba żadnych urządzeń zewnętrznych.

INNOWACYJNY SYSTEM PROCLICK

Łatwy, prosty montaż bez użycia narzędzi.

Przy użyciu systemu ProClick ProClick montaż regulatorów ACT ProClick na obrotowym zaworze mieszającym ARV ProClick sprowadza się do dwóch prostych kroków:

  1. Zdjęcia pokrętła z zaworu mieszającego ARV ProClick.
  2. Nałożenia (zakliknięcia) na zawór regulatora ACT 343 lub ACT 443 ProClick.

Całość bez stosowania dodatkowych elementów czy narzędzi. Tak po prostu!

Pokrętło i niebieski pierścień ograniczający zamontowano na zaworze na zatrzask. Pod pokrętłem przykręcono adapter do regulatorów ACT ProClick. Regulator montujemy nasuwając go na zawór z adapterem w dogodnej dla nas pozycji. Zsunięcie regulatora z zaworu możliwe jest po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku zwalniającego mechanizm blokujący.

Więcej informacji na stronie producenta http://www.actproclick.afriso.pl/